logo_zhsu

СПИСОК СТУДЕНТОВ - ПОБЕДИТЕЛЕЙ РЕСПУБЛИКАНСКОЙ ПРЕДМЕТНОЙ ОЛИМПИАДЫ В 2015 - 2019 ГОДОВ

 

 

 

 

 

 

 

No

 

Олимпиаданың өткізілетін орны

 

 

Mесто проведения олимпиады



Venue

 Жетекші

 

 

 

 Руководитель

 

 

 

Supervisor

 

Қатысушылар

 

 

 

Участники

 

 

 

Participants

 

Факультет мамандығы, курс

 

Факультет, специальность, курс

 

Faculty,

specialty,course

 

Нәтиже

 

 

 

 Результат

 

 

 

Result

 

2015 - 2016

1

М.Ауезов атындағы Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті 

Рахымбеков А.Ж.

ФМҒК, қауымдастырылған профессор (доцент)

Құсайнова А., ЖамаловН.,

ТұрсынҚ.,

Баяхметова А

Естественно – технический факультет, «Профессиональное обучение», 4 курс

2 командное место

2

М.Ауезов атындағы Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті 

Рахымбеков А.Ж.

ФМҒК, қауымдастырылған профессор (доцент)

Есен Г.,

Болатұлы А., Сайланова Ж

Естественно – технический факультет, «Профессиональное обучение», 3курс

3 командное место

3

І.Жансүгіров ат.Жетісу мемлекеттік университеті

 

Серікқанов А., Тулегенова Ә., Мерешкова К

Естественно – технический факультет

1 командное место

4

Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті

 

Досбергенова Динара Ериковна

Естественно – технический факультет

Индивидуальное

2 место

5

Қ.Жұбанов ат. Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті

 

Абжанов Даулет Қанатұлы., Құрметжан Жәнібек Тұрлыбекқызы

Естественно – технический факультет

3 командное место

6

Түркістан қаласындағы Халықаралық А.Яссауи атындағы қазақ түрік университеті

 

Көкенова Камиля Дарханқызы.,

Мячина Ирина Николаевна.,

Разгильдаева Виктория

Физика – математический факультет

3 командное

место

7

Т.Рысқұлов ат. Жаңа экономикалық университеті

 

Бекетов Медет.,

Абиева Жансая.,

Сейткалиева Маржан

Қаржы экономикалық факультеті

2 командное место

8

Т.Рысқұлов ат. Жаңа экономикалық университеті

 

Михеев А.,

Кулиева У.,

Уйсимбекова Д

Қаржы экономикалық факультеті

2 командное место

9

І.Жансүгіров ат.Жетісу мемлекеттік университеті

Байжуманова А.М.

Касеинова А.

 

Заң факультеті

Индивидуальное

1 место

10

І.Жансүгіров ат.Жетісу мемлекеттік университеті

Байжуманова А.М.

Сейтпекова А.М.

Заң факультеті

Индивидуальное

1 место

11

І.Жансүгіров ат.Жетісу мемлекеттік университеті

Байжуманова А.М.

Дарибаев Ғ.

Заң факультеті

Индивидуальное

1 место

12

Бөкетов ат.Қарағанды мемлекеттік университеті

 

Болатұлы Д.,

Кенешев Е.,

Метербай Н.

Мәдениет және өнер факультеті

2 командное место

13

Абай атындағы Қазақ ұлттық педогоикалық университеті

 

Шаншарбаева Ә.,

Молдабекова А.,

Қалиманова А

Гуманитарлық факультеті

3 командное место

14

Тараз қаласы М.Х. Дулати ат. Тараз мемлекеттік университеті

Аккожин С.А.

Құрақбаева Д.

Педогогика және психолгогия факультеті

Индивидуальное

1 место

15

Бөкетов ат.Қарағанды мемлекеттік университеті

Азанбекова Г.Т.

Тарапбекова М.,Болат А.,Хусаинова А.

Педогогика және психолгогия факультеті

3 командное место

16

Бөкетов ат.Қарағанды мемлекеттік университеті

Асылова Р.О.

Кеңесбек Д., Турарова Ф.,

Қойгелдинова А.,

Нұрланбаева А.

Педогогика және психолгогия факультеті

3 командное место

17

Бөкетов ат.Қарағанды мемлекеттік университеті.

Таурбекова С.

Медеубаева Д.,

Киртай З.,

Раисова Б.,

Калабаева Ж.

Педогогика және психолгогия факультеті

3 командное место

18

Алматы қаласы ҚазМУ

Баженова Э.Д.

Ахмажанова Г., Мамырова З.,

Есимбаева А.,

Казакова А.

Педогогика және психолгогия факультеті

3 командное место

2016 - 2017

1

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік  университеті

ф-м ғ.к., доцент Омаров Ж. А.

 

Разгельдеева Виктория Александровна

 

Физика – Математикалық факультеті

Индивидуальное

1 место

 

2

Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік универитеті

э.ғ.м., аға оқытушы Мусина Т. С.

Сапарова Сымбат

 

Туризм

Индивидуальное

1место

3

Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік универитеті

Аға оқытушы Исабаева З.М.

Боранбай С.С.

Мақсұт Д.Е.

Нұржан А. Ж.

Шарипханова А.М.

Дефектология

2 командное место

 

4

Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік универитеті

ф.ғ.к., доцент  Асылова Р.О.

Кеңесбек Д.К., Куспанова А.А.,

Мұқат А.О.,Арыстанова А.Т.

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістері

2 командное место

 

5

Қазақ Мемлекеттік Қыздар Педагогика Университеті

Оқытушы Қуанған Ө.

Тарих

мамандығы бойынша

Тарих

2 командное место

 

6

Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті 

э.ғ.к., доцент  Байтаева Г.Р., Сырлыбаева М.Т.

Айтбаева Азат.,

Әлке Еркебұлан.,

Жексенбеков Еркебұлан.,

Исмайл Диас.,

Қуанышбай Назерке

Мемлекеттік

және

жергілікті басқару

3 командное место

 

7

І.Жансүгіров ат. Жетісу мемлекеттік университеті

Аға оқытушы Алсаитова Р.

Құрақбаева Диляра

Музыкалық білім

Индивидуальное

3 место

 

8

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты

Аға оқытушы Қабдрахманова А.Қ.

Төленді Гүлжарһар Нұржанқызы

Биология

Индивидуальное

3 место

 

9

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

Аға оқытушы

Хаймулданов Е.С.

Сапаргалиев Азат Маратович

Информатика

Индивидуальное

3 место

 

10

Нархоз Университеті

э.ғ.м., аға оқытушы Адамов А. А.

Қыдырманова З.,

ҚалмұратовҚ.,

Бекқали Ж.

Есеп және аудит

3 командное место

 

11

Нархоз Университеті

э.ғ.к., доцент Лухманова Г.К.   э.ғ.м., аға оқытушы Беделбаева А.Е.

НығметбекА,

Айткурманова Э,

Бақытова А

Қаржы

3 командное место

 

12

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті.

Оқытушы Шакенов С. Т.

Қасенов Д.,

Өскембаев Е.,

Адрахманов Қ.,

Рысбек Б.

 

Археология және этнология

3 командное место

 

13

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті

г.ғ.к., доцент Тоқпанов Е.А.

География мамандығы бойынша

 

 

География

3 командное место

 

14

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

ф-м ғ.к., доцент Рахымбеков А.Ж.       

 

Кәсіптік білім мамандығы бойынша

Кәсіптік білім

3 командное место

 

15

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік  университеті

 

ф-м ғ.к., доцент Омаров Ж. А.

 

Математика мамандығы бойынша

Математика

3 командное место

 

16

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік  университеті

 

PhD  доктор Есенбек Ж.Б.

Журналистика мамандығы бойынша

Журналистика

3 командное место

 

2017 - 2018

1

КазНУ имени аль-Фараби

 

Ст. преподаватель

Ахмедиева К.Н.

Есімжанова   Д.И.

Ерғожа Б.М.,

Көкежанова Д.Қ.

Рахим Б.

Факультет педагогики и психологии,

«Педагогика и психология», 3 курс

 

2 командное

место

2

КарГУ имени Е.А. Букетова

.

Преподаватель

Хуанган О.

Команда

Гуманитарный факультет «История»

Индивидуальное

2 место

3

Кызылординский государственный университет имени Коркыт ата

 

к.т.н. Джетимов М.А.

Алдабергенова А.А.,

Аманкелдина Д.Қ.,

Кобдыкова А.Р.

 

Естественно – технический факультет, «Химия», 3 курс

Индивидуальное

2 место

4

КарГУ имени Е.А. Букетова

 

доктор PhD Телеуев Г.

Сейтбекова А.Б.,

Дарибаев Ғ.С.,

Жұмағали Ы.Қ.,

Рысбекова А.Қ.,

Талғатұлы Ғ.

Факультет права и экономики,

«Основы права и экономики», 1-3 курс

 

1-индивидуальное,

3 командное место

5

Казахская национальная консерватория имени Курмангазы

 

Ст. преподаватель

Кунтуганова С.М.,

Алсаитова Р.

 

Команда

Факультет педагогики и психологии,

«Музыкальное образование», 2-3 курс

2-3-индивидуальное место

 

6

КазНПУ имени Абая

 

к.ф.н., доцент

Асылова Р.О.

Құспанова А., Мұқат А., Арыстанова А., Тынысбай М.

Факультет педагогики и психологии,

«Педагогика и методика начального обучения», 2-3 курс

3-индивидуальное место

 

7

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

 

преподаватель Абдулаева А.Б.

Чалматаева М.Б.,

Какимжан А.Г., Әлімбекова А.Р.

Физико-математический факультет,

«Физика», 3-курс

1-индивидуальное место

 

8

КазНПУ имени Абая

 

Адамкулов Н.М.

Команда

Факультет физической культуры и искусства

3 - индивидуальное место

 

 

 

 

2018 - 2019

 

 

1

КазНПУ имени Абая

 

Ахметов Бахыт Базарбекович

1.Касымбекова Мөлдір

2.Рахымбек Әділ

«5B010700  Изобразительное искусство и черчение»

 

Индив. 2 – место,

Командное

3 место

2

Казахский национальный университет им. Аль -фараби

 

Шакирова Арайлы Далеловна

1. Суниятова Акбаян Аскаровна

2. Мұқан Маржан Серікқанқызы

3. Нурлыбаева Шырай Манатқызы

 

5В010300 «Педагогика және психология»

Командное

  2 место

3

Восточно Казахстанский государственный университет

Таурбекова Айнур Сапашевна

1.Бейсембаева Аяулым Олжақанқызы

2.Қалиахмет Камшат Нұрлыбекқызы

3.Бондарь Маргарита Владимировна

4.Қалқаман Гүлназ Мырзағұлқызы

 

5B010100  «Дошкольное обучение

и воспитание»

 

Командное

  3 место

4

Кызылординский государственный университет им. Коркыт Ата.

 

Турлыбекова Меруерт Рыскельдиевна

1.Қасымбек Чингис Серікұлы

2.Женисов Олжас Нурланович

3.Асенов Арафат Адилович

 

5В073100 «Безопасность жизнедеятельности и защита окружающей среды»

Индив.3 место

5

Южно-Казахстанский государственный  педагогический университет

 

Рахымбеков Айтпай Жапарович

1. Әділбек Темірлан Асланұлы 3 курс

2. Нұрлан Нұрболат Нұрланұлы 3 курс

3. Болат Бақыт Нұрланқызы  2 курс

 

5В012000  «Профессиональное обучение»

Командное

 3 место

6

Павлодарский государственный педагогический  университет

Омаров Женис Абдыкапарович

Жеткенов Аманжол

5В010900  «Математика»

 

Индив.

1 место

 

7

РГП ПХВ «Евразийский национальный университет им. Л.Н.Гумилева»

 

Танабаева Адема Мергенбаевна

1.Землянухин Иван Петрович

2.Сарсен Қуандық Шарипханұлы

3.Қизақ Бақдаулет Зейнелқабылұлы

 

5В011100 «Информатика»

Командное

 3 место

8

Восточно-казахстанский государственный университет им. С. Аманжолова

 

Рахимова

Айна Маратовна

1.Мұқият Ділнұр

2.Серік Құралай

3.Уйсембай Мәдина Саматқызы

 

5В011700 – «Қазақ тілі мен әдебиеті» 

Индив.1 место,

Командное

  1 место

9

 

Карагандинский  экономический университет КАЗПОТРЕБСОЮЗА.

 

Лухманова Гульнар Койшыбаевна

1.Аскарова Индира Аскаровна

2.Бектурсынова Ұлболсын Бектұрсынқызы

3.Жұмагелдіқызы Еңлік

 

5B050900 «Финансы»

Командное

 3 место

10

Жетысуский государственный университет им.И.Жансугурова

Акжолова Алия Абдраимовна

1.Байкадыров Олжас

2.Зарылқанов Мұхаммед

3.Исабаева Ажар Ерғазықызы

Индив.

Исабаева Ажар Ерғазықызы

5В011000 «Физика»

Командное 2 место, Индив. 3 место

11

Жетысуский государственный университет им.И.Жансугурова

Жүніспаева Айнұр Бауыржановна

Дарибаев Ғалымжан

5В011500   «Основы  права и экономики»

Индив. 2 место

ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ