Тоқанұлы Арнұр

Преподаватель кафедры государственного управления и менеджмента
E-mail: arnur_04@mail.ru
Ученая степень и звание: магистр экономических наук, научная школа: магистратура ЖГУ им. И.Жансугурова (2013).
Научные интересы: Социально-экономические и правовые стороны государственного управления
Читаемые курсы: Менеджмент, Инновационный менеджмент, Госслужба и управление в РК, Управление персоналом, Бизнес планирование.
Достижения: проходил стажировку в Россиском университете дружбы народов (2011г.).
Научные публикации:
1) Мемлекеттік басқарудың негізгі әдістері Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығына орай өткізілетін «Жансүгіров тағлымы» республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция 2 бөлім 28-29 қазан Талдықорған – 2011.
2) Мемлекеттік реттеудің мақсаты, әдістері және құралдары «Еуразия кеңістігіндегі білім мен ғылымды ұйымдастыру мәселелері мен перспективасы» Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция ІІІ бөлім 19-20 қазан Талдықорған – 2012
3) Қазақстандық мемлекеттік қызмет жүйесінің қалыптасуы «Қазақстан жоғарғы мектебі» Ізденіс – Пойск 2(1)/2013ж.
4) Заңтану мәселелері: қазіргі жағдайы және жетілдеру жолдары Р.Ж.Таужанованың 60 жылдығына арналған Республикалық ғылыми тәжірибелік конференция
5) Шетел инвестицияларын тарту мәселері және оларды шешу жолдары «Ғылым,білім және инновация – «Қазақстан – 2050» Стратегиясының орындалуның маңызды факторлары».

6) Ілияс Жансүгіровтің аударма өнеріндегі ерекшеліктері \\ «Ілияс әлемі» атты І. Жансүгіровтың туғанына 120жыл толуына орай өткен ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары 16-17 мамыр \ Талдықорған 2014

Сертификаты:

Информация