Асубаев Берик Куттыбаевич

Асубаев Берик КуттыбаевичСтарший преподаватель кафедры экономики
E-mail: abk_65@mail.ru
Ученая степень и звание: кандидат географических наук, Почетный работник образования Республики Казахстан
научная школа: Каз ПИ им. Абая (1982)
Научные интересы: Совершение стимулирования труда
Читаемые курсы: Гостиничный бизнес, Гостиничное хозяйство, Профессиональные и деловые отношения в сфере туризма

Достижения:

Курсы по повышению квалификации:

1. CERTIFICATE of e-learning in the UK – current and future perspectives NILE. Великобритания, г. Норридж 16-20. 12.2011 г.

2. «Formation of School of the future» - Великобритания, Лондон. 02-07.01.2014 г.

3.«Academic Assessment Workshop», Сингапур. 6-16.04.2014 г.

Научные публикации:

1.Мультимедия технологиялары бағдарламалары көмегімен виртуалды оқыту құралдардын құру әдістері. Білім берудегі менеджмент № 2(65)2012 ж.

2.Асубаев Б.К.,Тогызбаева Ж.К. Алакөл көлдер жүйесінде туризмді дамытудың қазіргі жағдайды. География және табиғат. № 2, 2012 ж.

3.Асубаев Б.К., Токпанов Е.А. Мұғалімнің кәсіби дамуындағы ақпараттық оқыту технологияларының ролі. «Мұғалімнің кәсіби дамуы: Дәстүрлері мен өзгерістері» ІІ Хлықаралық ғылыми-тәжірибиелік конференция. Астана, 2012 ж.

4.Асубаев Б.К. Токпанов Е.А. Мазбаев О.Б. Туризм және өлкетану негіздері. Оқу құралы. Алматы: «Фолиант» басп., 2013 ж.

5.Асубаев Б.К. Токпанов Е.А. Мазбаев О.Б. Туристік іс-әрекеттерді ұйымдастырудың теориялық әдіснамалық негіздері. Монография. Алматы: «Асыл кітап» басп., 2013 ж.

6.Асубаев Б.К. Токпанов Е.А. Мазбаев О.Б. Туризм сферасының дамуының теориялық әдіснамалық аспектілері. «Қазақстанның кластерлі – инновациялық даму жағдайына туристік және географиялық өлкетану» халықаралық ғылыми-тәжірибиелік конференция. Алматы, 2013 ж.

7.Асубаев Б.К. Токпанов Е.А. Жүмаділов А.Р. Балқаш көлінің оңтүстік-шығысындағы Қашаған шығанағындағы емдік балшықтың физикалық-химиялық құрамын зерттеу. ҚазҰУ Хабаршысы. География сериясы, № 2 (39) 2014 ж.

8.Асубаев Б.К., Толықбаева Ғ.Н. Lesson Study арқылы сабақ беруді жетілдіру. «Мұғалімнің кәсіби дамуы: Дәстүрлері мен өзгерістері» Хлықаралық ғылыми-тәжірибиелік конференция. Астана, 2014 ж.

Информация