Жантилеуова Гульмира Касиевна

Жантилеуова  Гульмира  Касиевна
Старший преподаватель кафедры иностранных языков и переводческого дела, магистр
E-mail: gulmira16071968@mail.ru
gk.zhantileuova@gmail.com
Ученая степень и звание: магистр педагогических наук, научная школа:магистратура- КазЖенПУ,Иностранный язык: два иностранных языка(2013).
Научные интересы:Современные методы преподавания иностранных языков.
Читаемые курсы:Практика перевода 2ИЯ, Иностранный язык (второй), Второй иностранный язык (В1),Второй иностранный язык ( В2), Социо-культурный аспект изучения 2ИЯ, Тренинг коммуникативных умений, Практический курс 2ИЯ (бакалавриат).
Достижения:Благодарность ректора ЖГУ (2012).
Научные публикации:

1. Шетел тілі сабағында оқушылардың бойында әлеуметтік-мәденн құзырлылықты қалыптастырудың кейбір жолдары, Абылай хан атындағы ҚазХҚжӘТУ Хабаршы № 2(27) 20, Алматы, 2012ж.
  2. Шетел тілі сабағында оқушылардың бойында әлеуметтік-мәденн құзырлылықты қалыптастыруға қойылатын талаптар, «А.Байтұрсынұлы-қазақ тіл білімінің көшбасшысы» ХҒӘК материалдары,Әл-Фараби ҚазҰУ, Алматы 2012ж.
  3. Орта буын оқушыларының ағылшын тілі сабағында әлеуметтік-мәденн құзырлылықтарын қалыптастыруға бағытталған тапсырмалар жиынтығы, Ғылыми-әдістемелік журнал «Қазақстан мектептеріндегі шетел тілдері », Алматы, № 6 (66) 2012ж.
  4. Шетел тілі сабағын оқытудың кейбір тиімді интербелсенді әдістері, «Білім-Ғылым- Қоғам: өзараықпалдастық мәселелері мен перспективалары» ХҒТК, 2013ж, Талдықорған қ.
  5. Culture is an important Part of Language Learning, «Жансүгіров тағылымы» РҒПК, 2013ж, Талдықорған қ.
  6. Использование аутентичных материалов на уроке иностранного языка как средства формирования иноязычной культурологической компетенции студентов, Язык и культура», сборник материалов ХI МНПК, 2014г, г. Новосибирск
  7. Лингоелтану компоненті-шетел тілін үйренушілердің ынта-жігерін арттырудың бір факторы ретінде, «Язык  и культура», сборник материалов ХIX МНПК, 2015г, г. Новосибирск
  8. Абайдың «Қыс» өлеңіндегі реалий сөздер және олардың аудармадағы (ағылшын, неміс тілдеріндегі) көрінісі, І.Жансүгіров атындағы ЖМУ ХАБАРШЫСЫ, № 2-3 / 2015ж.
  9. Студенттердің сөйлеу тілін дамытуда диалогтік оқытудың алатын рөлі, «Ғылым,білім және инновациалар- «Қазақстан-2050» стратегиясының  орындалуының маңызды факторлары» ХҒТК материалдары, 3-бөлім, 2015ж.

Сертификаты:

Информация