Сулейменова Гульмира Саятовна

Старший преподаватель кафедры Казахский язык и литература
E-mail: suleymenova.76@list.ru
g.s.suleimenova@ gmail.com
Ученая степень и звание: старший преподаватель, научная школа: магистратура АГУ им. Абая (1999)
Научные интересы: Актуальные проблемы тюркологии
Читаемые курсы: Практический казахский язык

Научные публикации:

1. Түркі тілдерінің салыстырмалы грамматикасы. Оқу құралы, Алматы-2015.
  2. Қазақ, түрік, ағылшын тілдеріндегімұнай және газ өндіру ісіне байланысты терминдерің мағыналық ерекшеліктері. 2 - Халықаралық Түркі Әлемі Симпозиумы.Алматы-2015
  3. Алғыс-қарғыс сөзлдердің семантикасы. Халықаралық ғылыми-практикалық интернет-конференция. Переяслав- Хмельницкий-2015.
  4. Қазақстан аумағындағы күрделі өсімдік атауларын мағынасына қарай топтастыру. І.Жансүгіров атындағы ЖМУ Хабаршысы. Талдықорған, 2015.
  5. Идеология- қоғам тәрбиесі мен адам тәлімі. «Ғылым, Білім және Инновация-«Қазақстан-2050» стратегиясының орындалуының маңызды факторлары» халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары. Талдықорған, ЖМУ, 2014

Информация