Кастеева Гульмира Далелхановна

Кастеева Гульмира ДалелхановнаКастеева Гульмира Далелхановна
Преподаватель кафедры физики и МПФ
E-mail: kasteevagd@gmail.com
Ученая степень и звание: магистр, преподаватель научная школа: бакалавр ЖГУ им. И.Жансугурова 2005 г, учитель физики и информатики, магистратура ЖГУ им. И.Жансугурова 2012г., специальность «Информатика».
Научные интересы: Методика преподавания физики
Читаемые курсы: Физика, Механика
Достижения: нет
Научные публикации:
1) «Электрондық оқулықтарды қолданып физика пәнін оқытудың ерекшеліктері» 2014 ж. 25 қазан Талдықорған қаласында өткен «Ғылым, білім және инновация - «Қазақстан – 2050» стратегиясының орындалуының маңызды факторлары»
2) “Инновациялық технологияларды білім беру үрдісіне ендіру-сапалы білім негізі" аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары, Талдықорған баспасы,2012 ж.
3) Еуразия кеңістігіндегі білім мен ғылымды ұштастыру мәселелері мен перспективасы.Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары, Талдықорған баспасы,2012ж .
4) “Қазақстан жоғары мектебі” Халықаралық ғылыми-педагогикалық басылым, 2013ж
5) Кредиттік технология бойынша студенттің өздік жұмысының ұйымдастыру, 2012ж
6) Адаптивное тестирование как эффективный метод контроля и оценки знании студентов, 2012г
7) Инновациялық технологиялардың білім үрдісіндегі алатын орны, 2012ж

8) «Бейімделген тестілеу жүйесі». «Қазақстан жоғары мектебі» халықаралық ғылыми-педагогикалық басылым. №1/2013. Алматы

9) «Некоторые вопросы по использованию адаптивных систем тестирования в Казахстане на современном этапе». Материалы Международной научно-практической конференции «Проблемы и перспективы интеграции науки и образования в евразийском пространстве» 3 часть, 19-20 октября 2012 года. Талдыкорган.

10) «Физиканы оқытудағы инновациялық технологиялар». «Ғылым, білім және инновация-«Қазақстан-2050» стратегиясының орындалуының маңызды факторлары» Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары. 23-24 қазан 2015 жыл. Талдықорған.

Сертификаты

Cледующие страница: