Хаймулданов Ерлан Сеилханович

Хаймулданов Ерлан Сеилханович Хаймулданов Ерлан Сеилханович
Заместитель декана по научной и профориентационной работе, старший преподаватель кафедры информатики и МПИ
E-mail: Khaimuldnov_e@mail.ru
es.hajmuldanov@gmail.com
Ученая степень и звание: магистр педагогических наук
Научная школа: магистратура ЖГУ им. И.Жансугурова (2012).
Научные интересы: Использования IT технологии при обучении физике
Читаемые курсы: Базы данных и экспертные системы, Информатика, Основы офисной документации на ПК, Профессиональный казахский (русский) язык
Достижения: Почетная грамота здравоохранения Алматинской области. 2010 г. Грамота Акима города Талдыкорган. 2010 г. Диплом Акима Алматинской области «Көшбасшы-2012», номинация «Жас ғалым» 2012 г.
Научные публикации: 1) 3D Studio Max бағдарламасында физикалық құбылыстарды бейнелеу. «Ізденіс» педагогика, психология және әдістемесі ғылымдар сериясы №4(1), Алматы 2012 ж.
2) Білікті маман даярлау барысында ақпараттық технологияларды пайдаланудың мүмкіншіліктері. «Ізденіс» педагогика, психология және әдістемесі ғылымдар сериясы №4(1), Алматы 2012 ж.
3) ADOBE FHOTOSHOP бағдарламасын оқыту кезінде бағдарламаның мүмкіндіктерін ашу. І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінің ХАБАРШЫСЫ, №4, Талдықорған 2012 ж.
4) IT технологияларды қолданып физиканы қашықтықтан оқыту әдістемесі. «Қазақстан жоғары мектебі», №2(1), Алматы 2012 ж.
5) Қоршаған ортаны қорғау процесстермен өзара байланысы ортаның экологиялық және экономикалық зардаптарына тигізетін әсері. «Қазақстан жоғары мектебі», №1, Алматы 2012 ж.
6) Кәсіби білім беруді ақпараттандыруды дамытудың заманауи жағдайы. «Қазақстан жоғары мектебі», №1, Алматы 2012 ж.
7) Мультимедиялық сабақтың педагогикалық дизайны. Ғылыми-педагогикалық басылым – «Ұлт тағылымы», №1, Алматы 2012 ж.
8) Физиканы оқыту формаларын, әдістері мен құралдарын таңдауға компьютерлік технологиялардың тигізер ықпалы. Ғылыми-педагогикалық басылым – «Ұлт тағылымы», №1, Алматы 2012 ж.
9) Физиканы оқыту формаларын, әдістері мен құралдарын таңдауға компьютерлік технологиялардың тигізер ықпалы. Ғылыми-педагогикалық басылым – «Ұлт тағылымы», №1, Алматы 2012 ж.
10) MACROMEDIA FLASH бағдарламасының мүмкіншіліктері және интерфейсі. «Ізденіс» педагогика, психология және әдістемесі ғылымдар сериясы №4(1), Алматы 2013 ж.
11) Новые информационные технологии в дополнительном образовании. «Ізденіс» педагогика, психология және әдістемесі ғылымдар сериясы №4(1), Алматы 2013 ж.
12) Орта білім беру жүйесінде компьютерлік оқытудың тиімді жолдары. «Қазақстан жоғары мектебі», №4, Алматы 2013 ж.
14) Мультимедиалық оқыту қосымшаларын құрудың техникалық-бағдарламалық құралдары. «Қазақстан жоғары мектебі», №4, Алматы 2013 ж.
15) Білім беруде қашықтан оқыту және оны ұйымдастырудың дидактикалық мүмкіндіктері. «Қазақстан жоғары мектебі», №2(2), Алматы 2013 ж.
16) Білім беруде ақпараттық технологияны қолданудың негізгі жолдары. «Қазақстан жоғары мектебі», №2(2), Алматы 2013 ж.
17) Білім берудегі инновациялық процестердің рөлі. «Инновациялық технологияларды білім беру үрдісіне ендіру – сапалы білім негізі» дәстүрлі аймақтық ғылыми - әдістемелік конференция, 25 қаңтар 2013 ж.
18) Информатика мамандығы білімгерлерінің кәсіптік құзырлықтарын қалыптастырудың әдіс тәсілдері. Ғылым, білім және инновация – «Қазақстан 2050» стратегиясының орындалуының маңызды факторлары Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция 24-25 қазан 2014, Талдықорған
19) Бастауыш мектепте ақпараттандыруды пайдаланудың дидиактикалық мүмкіндіктері. «Қазақстан жоғары мектебі», №3, Алматы 2014 ж.
20) Coefficient Of The Differential Equation Of Transverse Of The Conveyor Belt. Life Science Journal 2014; 11(7), http://www.lifesciencesite.com
21) Физиканы оқытуда IT технологияларды қолданудың әдістемелік ерекшеліктері. «Инновациялық технологияларды білім беру процесінде ендіру - сапалы білім негізі» атты дәстүрлі аймақтық ғылыми-әдістемелік конференцияға 16-17 қаңтар 2015 ж. Талдықорған

Сертификаты

Информация