logo_zhsu

« Ұлт тарихы – ұрпақ мақтанышы »

Источник информаций: Факультет естествознания

31.10.2019 жылы Жаратылыстану факультетіндет Биология мамандығының топ кураторы Т.К.Укушеваның ұйымдастыруымен « Ұлт тарихы – ұрпақ мақтанышы » тақырыбында БҚ411 топ білімгерлерімен тәрбиелік іс-шарасы өтті. Мақсаты: Қ.Р Тұңғыш президенті Н.Ә.Назарбаевтың « Ұлы даланың жеті қыры » мақала аясында Ұлы даланың тарихын, салт-дәстүрін, көрнекті мәдени жетістіктерді атау,ұлттық дәстүрлерді құрметтеу,жастарды патриотизм рухын тәрбиелеу.Іс-шараға кураторлар кеңесі төрайымы – М.Б.Тусупбаева,Жаратылыстану кафедрасының меңгерушісі – Б.К.Оксикбаев,аға оқытушылар: Ж.С.Имангазинова,А.М.Атабаева, Биология мамандығының 2 курс білімгерлері қатысты.Студенттер өткенді білу біздің өмірімізде шынайлықты құрып,болашаққа бағдар беретіндігін қолдады. Іс-шара жоғары деңгейде өтті.

« Ұлт тарихы – ұрпақ мақтанышы »

(Орфография и пунктуация автора сохранены.)